SpaceGame.eu [Only DD2] 193.33.177.12:27110
SpaceGame.eu [COD MOD 501] 54.36.186.16:27220
SpaceGame.eu [BASEBUILDER] 46.105.43.92:27050
SpaceGame.eu | Darmowe Kanaly | Mila Atmosfera | 31.133.6.163:6300

Zakaz kopiowania elementów tabeli! Copyright by SPACEGAME.EU

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dziś
 2. Wczoraj
 3. Zmiana nicku

  Nick został zmieniony.
 4. Zmiana nicku

  Nick Obecny:Supreme Nowy Nick: кєรzค Powód Zmiany Nicku:Fajny nick a stary mi sie znudzil
 5. Ostatni tydzień
 6. Urlop Damianek

  Urlop przyjęty.
 7. Urlop Damianek

  1. Nick : Damianek^^ 2. Na jak długo? : 23.02.2018 -01.03.2018 3. Jaki powód jest twego urlopu?(Jeśli coś ważnego nie musisz pisać): Muszę poprawić oceny w szkole.
 8. Skarga Classy

  Również jestem tego samego zdania jak Szymek. Temat zamykam i następnym razem proszę zgłaszać to nam classy bo to był błąd forum.
 9. Siema mam na imię alanek Lubie małe dziewczynki A wy chłopaki? Też lubicie Lubie się bawić też klockami Duplo
 10. Skarga Classy

  Moim zdaniem Classy zadziałał słusznie. Swoją drogą, dobrze, że to wyszło na jaw. W weekend, jak nie będę musiał się uczyć ograniczę tą opcję, że wyświetlenia będą nabijać się co minutę lub dwie, bo widzę, że niektórym na prawdę nie można zaufać i dać im wolnej ręki, tylko trzeba pilnować jak dzieci...
 11. Skarga Classy

  Na dole forum jest takie coś jak "Kto jest online" gdy najedzie się na czyiś nick pokazuje tam na przykład "obecnie(co robi)" screen Zauważyłem w top5 profili, że Iwan ma niemal że 100k wyświetleń profilu, zobaczyłem na dole czy on jest, jednak, że go nie było, a wyświetlenia się powiększały, sprawdziłem kto to robi. @Ziome3eg"Obecnie" "Przegląda profil: Iwanek:*" tak pisało, użytkownik dostał ostrzeżenie, lecz nie pomogło, po ok. 3minutach nadal wyświetlenia biły. Postanowiłem dać blokadę na parę godzin, bo jak ostrzeżenie nie pomogło, trzeba było działać skuteczniej.
 12. Skarga Classy

  1. Twój nick : Ziome3eg 2. Nick oskarżonego : Classy 3. Proszę opisać sytuację : Classy dał mi ostrzeżenie za nabiajnie topki Iwankowi , po czym mnie zablokował na 3 godziny. Jest to bezpodstawny ban i powinien zostać ukarany. 4. Proszę o podanie dowodów :
 13. Jestem na tak +bardzo pomocny +przykład do naśladowania +ogar +pełnił ową funkcje -/+podanie
 14. TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!! ++++++ morda +++++ ogarnięty +++++ zna sie +++++ pomaga forum WIELKIE TAK!!
 15. Imię: Damian Wiek: 16 Czas spędzony na forum: 2 dni i 40 min Doświadczenie w moderowaniu: Średnie Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Na starym forum miałem Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Prawie cały dzień Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myślę, że jestem osobą pomocną i aktywną. Miałem kiedyś kiedyś funkcję moderatora, powinienem sobie poradzić. Dużo osób mnie zna z starego forum i szybko nawiązuje kontakty oraz chciałbym pomóc administracji. Wymagania: -Staż na forum dłuższy niż miesiąc; Jest -Minimum 200 sensownych postów; Z starym forum jest -Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jest -Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę, że dobrym -Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Brak
 16. Wzór podania na grafika: Imię: Wiek: Ile dziennie czasu spędzasz na forum: Jak długo zajmujesz się grafiką: Jakiego programu graficznego używasz: Czy już posiadałeś ową rangę: Dlaczego ty(rozbudowana odpowiedź): Przykładowe prace(minimum 5): Wymagania: -Minimum 15 lat(wyjątki) -Staż na forum dłuższy niż 10h -Minimum 100 sensownych postów na forum. -Cierpliwość, wykazywać się aktywnością, sporo wolnego czasu.
 17. Wreszcie 16 lat poszło!  :konik:

 18. 2018 rokiem zmian?

  Dziękuję za wypowiedzi, temat zamykam.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności