SpaceGame.eu [Only DD2] 193.33.177.12:27110
SpaceGame.eu [COD MOD 501] 54.36.186.16:27220
SpaceGame.eu [BASEBUILDER] 46.105.43.92:27050
SpaceGame.eu | Darmowe Kanaly | Mila Atmosfera | 31.133.6.163:6300

Zakaz kopiowania elementów tabeli! Copyright by SPACEGAME.EU

Wlasciciel

WTTCLUTCH

Właściciel Sieci
 • Zawartość

  66
 • Wpisy

  334
 • Wpisów

  334
 • Post ratio

  2.54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Time Online

  1d 3h 44m 9s

Zawartość dodana przez WTTCLUTCH

 1. Skarga Classy

  Również jestem tego samego zdania jak Szymek. Temat zamykam i następnym razem proszę zgłaszać to nam classy bo to był błąd forum.
 2. [Rezygnacja] Ahmed

  Rezygnacja przyjęta.
 3. [Awans] Classy

  Classy, osoba która zawsze jest aktywna, na serwerze jak i w działach typu UBT, lub innych. Classy, pełni bardzo dobrze funkcje moderatora jak i UBT więc z Kazkiem dajemy mu szansę na coś więcej. Witamy, na Junior Adminie !
 4. [Awans] Iwanek;*

  Iwanek;*, zostaje awansowany na rangę WŁAŚCICIELA SIECI. Czemu? Ponieważ dokłada się do wszystkiego, traktuje sieć tak jak by była jego i dobrze robi. Interesuje się nią jak by niczego innego nie posiadał. Szanujemy takie coś i właśnie on zostanie właścicielem sieci. GRATULACJE
 5. Rezygnacja

  Czekałem na ten dzień. Cześć.
 6. Urlop WTTCLUTCH

  1. Nick : WTTCLUTCH 2. Na jak długo? : Nie wiem :D 3. Jaki powód jest twego urlopu?(Jeśli coś ważnego nie musisz pisać) : Chce się zająć swoim kanałem na YT, gdyż mam tylko 2 lata jeszcze na to by spróbować bo jeśli nie spróbuję to będę musiał iść do normalnej pracy co niestety mnie nie rajcuje bo nie chce się tym zajmować ;) Chce łączyć coś co lubię robić. Poznałem również koleżankę i chce spędzić z nią więcej czasu. :)
 7. Rezygnacja

  Rezygnacja przyjęta. Powodzenia mordo
 8. [Propozycja przyjęta] Konkurs "odświeżam"

  Propozycja o konkursie przyjęta. Konkurs wystartuje jutro .
 9. [Degradacja] Ramzi

  1. Nick: Ramzi 2. Z jakiej rangi na jaką?: Właściciel na Zasłużony 3. Powód awansu/degradacji?: Odchodzi z sieci z własnej woli. Powód: Reaktywuje własną sieć.
 10. [Propozycja przyjęta] Konkurs "odświeżam"

  Żeby nie było, że lecę na kasę to poczekam na wypowiedzi użytkowników. Jeśli będzie dużo wypowiedzi na "Tak" to przyjmę a jak będzie na odwrót to odrzucę. Więc czekamy. Ja jestem neutralny i ten post będzie traktowany jako tak lub nie zależy jakie odpowiedzi będą w ilości większe.
 11. SpaceFace

  Niektórzy chcieli... Nie polecam
 12. Jestem na Tak. + Wysoka kultura oraz Ortografia. + Aktywny na SB + Gdy ktoś potrzebuje pomocy to pisze co ma zrobić i wgl. + Chciałbym Cię na tej randze. + Spełnia wymagania bo na tamtym też miał dużo !
 13. Jestem na Tak + Przyszedł z innej sieci gdzie miał tą rangę. + Ma wysokie doświadczenie. + Nie ma redaktorów. Pozdro.
 14. Jestem na wielkie Nie - Brak kultury na TEAMSPEAKU do innych użytkowników. - Podpuszczanie innych do złego postępowania. - Cały czas kogoś obraża na ts3 nie tylko mnie na co nie reaguje lecz lecą co do drugiego człowieka tekst typu "Twoja stara to. Twój stary tamto" Karma wraca. Pozdrawiam
 15. [Degradacja] Hesas

  1. Nick: HESA$ 2. Z jakiej rangi na jaką?: Z moderatora na Opiekun DD2 3. Powód awansu/degradacji?: Zbyt mała aktywność na forum niestety + zamykanie tematów które mają 1 dzień tak się nie robi. Jak się nauczysz na tej posadzie to wtedy dostaniesz drugą szansę gdy złożysz podanie. :) :/
 16. Jestem na Tak + Spełniasz wymagania + Jesteś najlepszym UBT na sieci + Spełniasz bo na tamtym forum, też miałeś dużo aktywności, postów ITP. + Potrzebny moderator + Doświadczenie? Ja Cię nauczę + Wiek Pozdro
 17. 1. Nick: lejtekole 2. Z jakiej rangi na jaką?: Z Redaktora na Admin dd2 3. Powód awansu/degradacji?: Zbyt mała aktywność na danej posadzie, mając redaktora trzeba ogarniać nie tylko gazetki lecz wszystko związane z działem.
 18. 1. Nick: 2. Z jakiej rangi na jaką?: 3. Powód awansu/degradacji?:
 19. Wszystko pod kontrolą władza opętana, podwórka was ********