SpaceGame.eu [Only DD2] 193.33.177.12:27110
SpaceGame.eu [COD MOD 501] 54.36.186.16:27220
SpaceGame.eu [BASEBUILDER] 46.105.43.92:27050
SpaceGame.eu | Darmowe Kanaly | Mila Atmosfera | 31.133.6.163:6300

Zakaz kopiowania elementów tabeli! Copyright by SPACEGAME.EU

Administrator

98.

Administrator
 • Zawartość

  52
 • Wpisy

  294
 • Wpisów

  294
 • Post ratio

  2.08
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Time Online

  17h 35m 13s

Zawartość dodana przez 98.

 1. Zmiana nicku

  Nick został zmieniony.
 2. Skarga Classy

  Moim zdaniem Classy zadziałał słusznie. Swoją drogą, dobrze, że to wyszło na jaw. W weekend, jak nie będę musiał się uczyć ograniczę tą opcję, że wyświetlenia będą nabijać się co minutę lub dwie, bo widzę, że niektórym na prawdę nie można zaufać i dać im wolnej ręki, tylko trzeba pilnować jak dzieci...
 3. TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!! ++++++ morda +++++ ogarnięty +++++ zna sie +++++ pomaga forum WIELKIE TAK!!
 4. Regulamin: 1.Można zagłosować tylko raz. 2.Zakaz edycji postów. 3.Można pominąć tylko 4 pola. 4.Posty niezwiązane z tematem karane warnem 5.Zakaz głosowania na siebie. Wzór: 1.Najlepszy właściciel: 2.Najlepszy administrator: 3.Najlepszy moderator: 4.Najlepszy UBTeam: 5.Najlepszy redaktor: 6.Najlepszy grafik: 7.Najlepszy opiekun serwera: 8.Najgorszy członek administracji: 9.Najbardziej pracowity członek administracji: 10.Najmilszy członek admimistracji: 11.Użytkownik miesiąca: 12.Najlepszy admin serwera: 13.Najgorszy admin serwera: 14.Najlepszy serwer: 15.Żartowniś: 16.Gaduła: 17.Najbardziej pomocna osoba: 18.Niedoceniona osoba:
 5. 1. Nick : @Szymek 2. Na jak długo? : do 27 lutego 3. Jaki powód jest twego urlopu?(Jeśli coś ważnego nie musisz pisać) : Mam egzaminy i konkurs, do których muszę zakuwać. Poza tym trudna sytuacja rodzinna, przez która nic mi się nie chce.
 6. degradacja [Papaja]

  Nie masz prawa do pisania degradacji/awansów... Warn.
 7. 1. Nick: @Sapporo 2. Z jakiej rangi na jaką?: Z redaktora na użytkownika. 3. Powód awansu/degradacji?: Mimo mojego ostrzeżenia, Sapporo jak nic nie robił w redakcji, tak i dalej nie robi. Dziękujęmy za tę krótką współpracę.
 8. Muzyka

  Bezsens. Jak ktoś będzie chciał posłuchać muzyki to odpisali Youtube.
 9. Urlop Kazek

  Miłego odpoczynku. Urlop przyjęty!
 10. Opinia o osobie (wraz z argumentami): Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Ogólna ocena w skali 1-10: Zapraszam do wtórnej oceny, gdyż WITTLUTCH przypadkiem usunął mój poprzedni temat
 11. [Opinia] Kazek

  Opinia o osobie (wraz z argumentami): Sympatyczny, pracowity i kreatywny. Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Range właściciela pełni dobrze. Stara się aby forum się rozwijało i dba o porządek oraz estetykę na forum. Jest aktywny i widać, że zależy mu na sieci. Ogólna ocena w skali 1-10: 9
 12. Regulamin: 1. Tytuły wulgarne nie będą uwzględniane; 2. Tytuł można zmienić raz na 2 tygodnie; 3. Za zmianę tytułu odpowiedzialny jest @Szymek i do niego należy kierować wszystkie pytania w związku z tym działem; Wzór: 1.Nowy tytuł: 2.Powód zmiany: 3.Kiedy ostatnio zmieniałeś/łaś tytuł:
 13. #1 Plebiscyt SpaceGame.eu

  1.Najlepszy właściciel: @WTTCLUTCH 2.Najlepszy administrator: @Iwanek:* 3.Najlepszy moderator: @Classy. 4.Najlepszy UBTeam: @Classy. 5.Najlepszy redaktor: @Sapporo 6.Najlepszy grafik: @Classy. 7.Najlepszy opiekun serwera: @Ahmed <3 8.Najgorszy członek administracji: - 9.Najbardziej pracowity członek administracji: @Kazek 10.Najmilszy członek admimistracji: @Iwanek:* 11.Użytkownik miesiąca: @Damianek^^ 12.Najlepszy admin serwera: - 13.Najgorszy admin serwera: - 14.Najlepszy serwer: - 15.Żartowniś: @Lebron 16.Gaduła: @BlessYou 17.Najbardziej pomocna osoba: @WTTCLUTCH 18.Niedoceniona osoba: @Damianek^^
 14. + Aktywny to Ty jesteś. + Chętnie Ci pomogę w MCP. + Ogarnięty. Tak...
 15. Myśle, że będą z Ciebie ludzie tylko trzeba Cię podszkolić. +/- wywiad + ladne podanie Jednak co do samooceny: ceni się pewność siebie, jednak czasami warto przeanalizować to co się pisze i samemu stwierdzić czy to prawda. Przemyślenia pozostawiam Tobie. Reasumując, jestem za okresem próbnym.
 16. Twoja kultura to JEDEN WIELKI ŻART. Składnia zdań również smiech na sali. Dziwię się, że z UB nie wyleciales Nie.
 17. Na nie. Brak doswiadczenia. I akrysnosci Jestem za okresem próbnym po przemyśleniach. Zachowujesz się kulturalnie, a nowa twarz urozmaici administrację. Poza tym, przyda się drobna pomoc.
 18. Komenda

  Po 1. Zniechęci to do wejścia na forum, bo wszystko będzie pod nosem. Po 2. Zbędne. Po 3. Jak komuś się spodobają serwery wbije na forum i skopiuje ip, na każdym serwerze widnieje gdzieś nazwa SpaceGame i nie trzeba być geniuszem aby się domyślić. No chyba, że Ty idziesz innym tokiem myślenia. Propozycja odrzucona ze względu na jej totalny bezsens i sprzeciw graczy.
 19. Postanowienia ogólne: Shoutbox nie służy do rozwiązywania problemów, kłótni, czy spraw forumowych. Na shoutboxie obowiązują zasady regulaminu forum i prawa Polski. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania danych wpisów bez podawania powodów. Regulamin ten jest właśnością SPACEGAME.EU © Czatowanie: Zakaz nadmiernego przeklinania. Zakaz celowego obrażania kogokolwiek. Zakaz szerzenia pornografii, przemocy i rasizmu. Zakaz wysyłania więcej niż czterech wiadomości pod rząd. Zakaz pisania nApRzEmIeNnIe caps lockiem, DUŻYMI LITERAMI i flodowania*. Administracja nie odpowiada za treści wstawione przez użytkowników. Shoutbox służy do luźnych rozmów. Zakaz reklamowania stron i serwerów o tematyce zbliżonej do sieci SpaceGame.eu. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu. Właściciel nie ma obowiązku przestrzegania regulaminu. Wszyscy użytkownicy mają prawo do korzystania z shoutboxa. Regulamin by Szymek. Stworzony dla Spacegame.eu.
 20. Witam, pewnie większość z Was mnie nie zna, dlatego postanowiłem się przedstawić - mam na imię Szymek i mam 18 lat. Jestem Administratorem Technicznym naszej sieci. Trafiłem tu głównie dzięki znajomości z @WTTCLUTCH, u którego kiedyś już byłem administratorem. Interesuję się głównie sportem, meczyki itp. Sam biegam i jeżdżę na snowboardzie i nartach. Latem rowerki, deska i kajaki. Aktualnie mam przerwę w grze ze względu na brak odpowiedniego sprzętu, jednak wkrótce się to zmieni i ujrzycie mnie też w grze. Gram teraz jedynie na PS4, więc jeśli ktoś chciałby ze mną pograć zapraszam gg/pw. Natomiast jeżeli ktoś ma do mnie jakąś sprawę praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych przebywam na sieciowym Teamspeaku oraz prawie 24/7 na gg, które macie w kontakcie.