SpaceGame.eu [Only DD2] 193.33.177.12:27110
SpaceGame.eu [COD MOD 501] 54.36.186.16:27220
SpaceGame.eu [BASEBUILDER] 46.105.43.92:27050
SpaceGame.eu | Darmowe Kanaly | Mila Atmosfera | 31.133.6.163:6300

Zakaz kopiowania elementów tabeli! Copyright by SPACEGAME.EU

Przyjaciel [JP]

[Podanie odrzucone] Moderator Przyjaciel?!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil

Czas spędzony na forum: Na tej nowej odsłonie mam półtora godziny, ale na tamtym miałem ok. 2 dni, ale to się da nadrobić :).

Doświadczenie w moderowaniu: Pełniłem kilkanaście razy tę funckję, właściciele się nie skarżyli na mnie. Raz też byłem J@ na takim starym forum.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak obsługiwałem ten panel. Wiem o co w nim chodzi tam są logi warnów, itp.

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie miałem nigdy tutaj ostrzeżeń.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na tamtym forum poświęcałem po 2 godziny, także tutaj siedzę po pół godziny. Teraz zacznę przesiadywać po godzinę, dwie.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chcę pomóc administracji w ogarnianiu forum, jak i pilnowaniu spaceboxa i użytkowników. Pomagać innym w różnych sprawach związanych z forum czy to z cs'em.
Zamykać czy też przenosić posty do odpowiedniego działu i usuwać wulgarne, łamiące regulamin tematy. 
Chciałbym rozwijać forum by pięło się jak najwyżej.

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż miesiąc; Licząc tamto poprzednie forum to tak

-Minimum 200 sensownych postów; Z tamtą odsłoną tak.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Tak

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Raczej Tak

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
UBT

jestem na nie ponieważ nie znam cię do końca i nie wiadomo czy sobie poradzisz daj się poznać i nie rób takiego wielkiego skoku z gracza na moderatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wlasciciel

odrzucone..png
  • Przykro mi! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.