SpaceGame.eu [Only DD2] 193.33.177.12:27110
SpaceGame.eu [COD MOD 501] 54.36.186.16:27220
SpaceGame.eu [BASEBUILDER] 46.105.43.92:27050
SpaceGame.eu | Darmowe Kanaly | Mila Atmosfera | 31.133.6.163:6300

Zakaz kopiowania elementów tabeli! Copyright by SPACEGAME.EU

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Elko wszystkim mam na imię Dominik mam 17 lat i pochodzę z Rzeszowa na Podkarpaciu. Chodzę do Technikum na profil Informatyk i jestem w 1 klasie.

Interesuję się komputerami jak i sportem. Gram w LOLa i Osu!. Nie mam ulubionego sportu, ale lubię za to prawie każdy jaki mi się przydarzy spotkać. Sporty takie, które ta można powiedzieć, że lubię, to: lekkoatletyka (bieganie na 100m  jak i bieganie przez płotki najbardziej mi przypada do gustu), piłka ręczna, koszykówka oraz sport, który dużo ludzi zna, ale nie uznaje tego jako sport, czyli parkour. Lubię się ruszać jak i jestem leniwą osobą. Jest to dziwne, ale no tak jest. W skrócie to do zabawy jestem pierwszy, lecz do roboty ostatni. Tak można to powiedzieć, chyba każdy tak ma :DJeżdzę też czasami na BMX i desce. Dawniej jeździłem, lecz aktualnie porzuciłem to, ponieważ jakoś nie miałem czasu jak i wzięła mnie niechęć. Planuje wrócić jakoś do tych dwóch sportów, ale narazie czekam aż minie zima. W wolnych chwilach oglądam anime i moim ulubionym jest "Fairy Tail". Słucham różnych gatunków muzyki jak EDM, rap, trap, house i inne :D

Narazie wystarczy chyba tego :D mam nadzieję, że sobie poczytacie hihi, i że mnie jakoś cieplutko przyjmiecie do siebie, ponieważ nie znam tu dużo osób. Obyśmy się poznali jak najszybciej i się zaprzyjaźnili :D 

Tylko nie wiem jak mam was poznać, bo nikt nie chcę, żeby jakiś nowy dawn spamił do was na czacie czy chcecie pogadać. Dlatego radziłbym założyć jakiś kanał o nazwie "Pogaduchy" czy jakoś tam i tam niektórzy mogli by się lepiej poznać albo jakoś poznać administrację ^^ Taka porada ^^

Edytowane przez Domo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Fajnie się czytało :D 
eluwaa

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wlasciciel

Witamy na SpaceGame.eu 

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heja ;)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wlasciciel

Witamy, na SpaceGame.eu :D

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Witaj na spacegame.eu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.